PRO tehno Haapsalu Uuemõisa ülevaatuspunkt

 KOHE BRONEERIMA!

Uuemõisa tehnoülevaatus alustas tööd 3.11.2010. 2018. aastast kuulume Tehnokulleri gruppi ja pakume kvaliteetset ülevaatus- ja kontrolliteenust PRO tehno nime all.

Uuemõisa PRO tehno teeninduspunktis saab kontrollida kõiki sõidukeid ja haagiseid, mis kuuluvad seaduses ettenähtud korras regulaarsele tehnilisele ülevaatusele.

Ülevaatuspunkt on sisustatud kaasaegseimate seadmetega. Gaasianalüsaator koos tarkvaraga on esimene taoline Eestis. Kvaliteetsed mõõteriistad tagavad kliendile objektiivse hinnangu sõiduki tehnilisest seisukorrast ja kindlustunde tulevikuks. Püüame anda kliendile infot ka võimalikest kulutustest sõiduki edaspidisel kasutamisel.

Ootame Teid:
Tehnika põik 2, Uuemõisa, Läänemaa
E - R 09.00-18.00 ja L 09.00-15.00
Mobiil: +372 522 9690
Tel. 473 1300
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kaamera pilt ülevaatuse järjekorrast:


    

 

Traktorite ja liikurmasinate ülevaatus Läänemaal 2024

 Traktorite ülevaatus Läänemaal ja Haapsalus 2024

 

Broneeri oma ülevaatuse aeg siin

Ülevaatuspunkti saab vahetada broneeringutabeli vasakus ülanurgas olevast rohelisest rippmenüüst.

Kui samaks päevaks vaba aega ei leidu, siis saab ülevaatust teha kohapeal teeninduspunkti tulles elavjärjekorra alusel. Nõu küsimiseks helista teeninduspunkti infotelefonil või vaata olukorda veebikaamerast. Mootorrataste (L-kategooria) tehnoülevaatusaja broneerimiseks palume ühendust võtta meie ülevaatuspunktiga, kus soovite ülevaatuse läbi viia.

Uuemõisa ülevaatuspunktis saab nüüd lisaks sõiduautodele broneerida aega ka veoautole, autorongile ja bussile

 

 

Soodustus internetis ülevaatuse aja broneerijaile PRO Tehno Papiniidu ja ABC Tehno Kristiine ja Peetri ülevaatuspunktides on 5 €*.

*Soodustused kehtivad M1 sõidukitele, mille ülevaatuse aeg on eelnevalt broneeritud internetis protehno.ee ja või abctehno.ee veebilehel. Soodustused kehtivad põhihinnale ning topeltsoodustusi ei rakendata.